Nr katalogowy: 19

Michał BYLINA (1904-1982)

Nr katalogowy: 19
Bitwa pod Brodami i Beresteczkiem 29 lipca - 3 sierpnia 1920 roku, 1934
olej, płótno; 85,5 x 120,5 cm;
sygn. p. d.: M. BYLINA 34.