Nr katalogowy: 16

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 16
Polowanie, 1923
olej, płótno; 57 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski / 1923.