Nr katalogowy: 15

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 15
Ewa
olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 37,5 cm;
sygn. l. g.: 1950 / HB (monogram) opleciony wężem