Nr katalogowy: 14

Henry ROSENBERG (1858-1947)

Nr katalogowy: 14
Martwa natura z kwiatami, ok. 1925
olej, płótno, 100,5 x 81 cm;
sygn. u dołu: H. Rosenberg 19 ?