Nr katalogowy: 12

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 12
Falaises, ok. 1927
olej, płótno, 27 x 41 cm;
sygn. p. d.: Tadé Makowski
Na odwrocie napis autorski: Tadé Makowski / Falaises / Paris