Nr katalogowy: 11

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

Nr katalogowy: 11
Na wybrzeżu
akwarela, ołówek, papier; 33 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Eptein (ołówkiem).