Nr katalogowy: 10

Nathan GUTMAN (1898-1987)

Nr katalogowy: 10
Odpoczynek nad rzeką
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman;
na odwrocie autorski napis czarnym pisakiem: Gutman.