Nr katalogowy: 3

Artur GROTTGER (1837-1867)

Nr katalogowy: 3
Przysięga, 1867
ołówek, papier jasnobrązowy; 39,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AG (monogram wiązany) / w Paryżu 1867-;
stan zachowania: drobn...