Nr katalogowy: 55

Malarz nieokreślony, holenderski, XVII w.

Nr katalogowy: 55
Pejzaż z chatą, drogą wiejską i kanałem [Pejzaż z zagrodą nad rzeką], poł. lub 2 poł. XVII w.
olej, deska parkietowana;
38,5 x 66,5 cm;
Obraz po konserwacji, w załączeniu opinia prof. dr. hab. Antoniego Ziemby.
Z opinii: […] w...