Nr katalogowy: 54

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 54
Św. Rodzina ze św. Janem Chrzcicielem
olej, płótno dublowane; 110 x 86 cm;
Po gruntownej konserwacji i licznych uzupełnieniach oryginalnych partii obrazu