Nr katalogowy: 31

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 31
Żółte róże, filiżanka i figurka
olej, tektura; 34,5 x 99,5 cm;
sygn. l. d.: aKarpiński.