Nr katalogowy: 25

Adolf BAUMGARTNER (1850-1924) [Constantin STO

Nr katalogowy: 25
Targ koński
olej, płótno; 49,5 x 81 cm;
sygn. l. d.: A. Baumgartner.
Obraz po konserwacji.