Nr katalogowy: 24

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 24
Po polowaniu na łosia
olej, płótno; 49 x 78 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski.