Nr katalogowy: 21

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 21
Krakowiacy, 1881
akwarela, papier; 23,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JKossak / 881 (inicjał wiązany pierwszych liter).