Nr katalogowy: 10

Irena WEISS-ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 10
Riviera, 1928
olej, karton; 64 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: Aneri;
na odwrocie napis: Riviera 1928 (ołówkiem).