Nr katalogowy: 9

Stanisław KLIMOWSKI (1891-1982)

Nr katalogowy: 9
Jesienny motyw z Wiśnicza
olej, płótno; 98 x 72 cm;
sygn. p. d.: SKlimowski (początek sygnatury w formie monogramu wiązanego).