Nr katalogowy: 1003

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Nr katalogowy: 1003

Typ wschodni

litografia, papier, 25 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie l.d.: Tadeusz Ajdukiewicz 1881