Nr katalogowy: 23

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929) - według

Nr katalogowy: 23

Anhelli

litografia, papier; 25 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie l. g.: Jacek Malczewski 81
w kompozycji litografowany, ręcznie napisany aforyzm