Nr katalogowy: 22

Juliusz KOSSAK (1824-1899) - według

Nr katalogowy: 22

Posłanie

litografia, papier; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: J. Kossak;