Nr katalogowy: 19

Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)

Nr katalogowy: 19

Albin i Klara w Ślubach Panieńskich Aleksandra Fredry, z: „Teka Melpomeny”, 1904

autolitografia, papier; 29 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: W. Wojtkiewicz