Nr katalogowy: 18

Franciszek ŻMURKO (1859-1910) - według

Nr katalogowy: 18

Tancerka

litografia, papier; 31 x 15 (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: Franciszek Żmurko
Cena sprzedaży 1 500 zł