Nr katalogowy: 118

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 118

Wrzosowisko, ok. 1960

olej, płótno; 49,5 x 71,5 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI