Nr katalogowy: 114

Witold WOJTKIEWICZ (1879-1909)

Nr katalogowy: 114

Clowni

akwarela, papier kremowy,
56 x 68 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Wojtkiewicz.../ 1905