Nr katalogowy: 109

Nr katalogowy: 109

Maryla w łodzi na Praterze w Wiedniu 1915

akwarela, papier; 21,8 x 29,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: WW (ołowkiem);
Cena oferowana 4 000 zł