Nr katalogowy: 102

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 102

Powódź, ok. 1950

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
17,4 x 25 cm; sygn. p. d.: ST. CZAJKOWSKI (ołówkiem);