Nr katalogowy: 28

Bronisław KOPCZYŃSKI (1882-1964)

Nr katalogowy: 28

Dawna Warszawa - Zamek Królewski

litografia, papier; 38 x 24 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: znak artysty (na płycie);