Nr katalogowy: 16

Giovanni Battista SILVESTRI (1796-1873)

Nr katalogowy: 16

Sybilla Delficka, 1843

piórko, tusz, akwarela, ołówek, papier; 72,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: Giovanni Silvestri cr.dis etradus
/ se dat vero l’anno 1843.