Nr katalogowy: 13

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 13

Widok na kościół Mariacki

litografia, papier; 27,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół (na płycie)