Nr katalogowy: 11

Jan MATEJKO (1838-1893)

Nr katalogowy: 11

Stańczyk

litografia, papier; 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie u dołu: JM rp.1881.
Cena sprzedaży 3 700 zł