Nr katalogowy: 118

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 118

Góry, przed 1939

olej, tektura; 23 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA;