Nr katalogowy: 117

Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1867-1952)

Nr katalogowy: 117

Morze - Nadmorskie skały, 1913

olej, płótno dublowane; 39,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: S Jaxa / 1913;
Cena sprzedaży 4 000 zł