Nr katalogowy: 112

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 112

Pejzaż, 1919

akwarela, papier; 64 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: STANISŁAW MASŁOWSKI. / 1919 / WOLA