Nr katalogowy: 111

Antoni TRZESZCZKOWSKI (1902-1977)

Nr katalogowy: 111

Parlamentariusze z roku 1831, ok. 1970

akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem;
26 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygnowana p. d.: Trzeszczkowski;
Cena sprzedaży 2 900 zł