Nr katalogowy: 110

K. ICHNOWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 110

W drodze do kościoła, 1928

akwarela, papier; 24 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Ichnowski. / 1928.