Nr katalogowy: 109

Sergej Sergeevic SOLOMKO (1859-1926)

Nr katalogowy: 109

Pytanie

akwarela, papier; 16 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. SOLOMKO (cyrylicą).