Nr katalogowy: 123

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 123

Pejzaż zimowy, 1945

olej, papier; 40 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis l. d.:
S. Domaradzki. Norhteim. XI. 1945.