Nr katalogowy: 113

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 113

Motyw z Port Arthur, 1945

akwarela, papier; 37 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Rafał Malczewski Port Arthur 22 VI 45