Nr katalogowy: 101

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 101

Diana i Endymion uśpiony

tusz, piórko, akwarela, papier;
14 x 18 cm (w świetle oprawy);
poniżej tytuł i sygn. gmerkiem
Cena oferowana 2 300 zł