Nr katalogowy: 8

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 8

Mimozy w wazonie, 1952

litografia barwna, papier;
44,7 x 54,8 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. g. na płycie: Kisling/ 1952