Nr katalogowy: 109

Antoni SIESTRZEŃCEWICZ (1911-1997)

Nr katalogowy: 109

Dziedziniec klasztorny, ok. 1954

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
36 x 28,5 cm; sygn. l. d.: A. Siestrzeńcewicz
Cena sprzedaży 1 700 zł