Nr katalogowy: 107

Natan SZPIGEL [ SPIEGEL ] (1890-1941/43)

Nr katalogowy: 107

Scena rodzajowa - Uliczka w Kazimierzu(?), ok. 1925

akwarela, ołówek, papier; 35,5 x 50 cm;
sygn. p. g.: N. Szpigel
Cena sprzedaży 18 000 zł