Nr katalogowy: 12

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Nr katalogowy: 12

Chłopczyk ze skrzypcami

litografia, papier; 33 x 25 cm (wymiar kompozycji);
sygn. poniżej kompozycji p. d. ołówkiem: kanelba;