Nr katalogowy: 4

Stanisław JAKUBOWSKI

Nr katalogowy: 4

„Bogowie Słowian”, Kraków 1933 (nakład 3000 egz.)

36 x 29 cm; oprawa współczesna
- połskórek z tłoczoną i złoconą tytulaturą,
Cena oferowana 1 400 zł