Nr katalogowy: 1

Nr katalogowy: 1

Plakat z wystawy Henryka Berlewiego (1894-1967), Berlin 1964

litografia barwna, papier; 61,2 x 49,5 cm;
sygn. na kamieniu: H.BERLEWI;