Nr katalogowy: 116

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 116

Potok górski zimą, 1911

olej, płótno; 60,5 x 70 cm;
sygn., opis. i dat. p. d.:
Stefan Filipkiewicz / Zakopane 1911 r.