Nr katalogowy: 111

Leonard WINTEROWSKI (1886-1927)

Nr katalogowy: 111

Patrol

akwarela, papier, 39 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Leonard Winterowski / Warszawa 1923