Nr katalogowy: 117

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 117

W ogrodzie w Lusławicach - Bronisława Malczewska, siostra artysty, ok. 1924

akwarela, papier; 48 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Malczewski