Nr katalogowy: 113

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 113

Portret kobiety w jesiennym pejzażu

pastel, akwarela, papier;
66 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Axentowicz