Nr katalogowy: 108

Johanes JONSON (1729-1784)

Nr katalogowy: 108

Pejzaż z pasterzem i krowami, ok. 1770

tusz, akwarela, papier; 15 x 17,5 cm;
sygn i dat. p. d.: Js. Jonson f: [ecit]