Nr katalogowy: 107

Jerzy PAWŁOWSKI (1909-1991)

Nr katalogowy: 107

Widok Warszawy od strony Pragi, ok. 1970

akwarela, papier; 20,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. PAWŁOWSKI / WARSZAWA